Στη ρουφήχτρα των συναισθηματικών εκβιασμών
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjcsuF8_BFO2DrfAzQwrt3L3vBm_TQ6eODi_mpAaqwWgcweSnr1Hq0bznl_n5ZdLZiPRK3sG1FiwialZ5YWE1vR3tsvwjXcRhMGXmbSJWEJYjPd2f_Uh2GpXSqaC6rqzcEdwSBwv9SWbbrV/s320/74578356_1336149499900190_6532874136023203840_n.png)
Η αρχή, θα γίνει με το θέμα 'Στη ρουφήχτρα των συναισθηματικών εκβιασμών' τη Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019, στο Πολιτιστικό Κέντρο ''Αλέξανδρος'', στις 6 το απόγευμα και η είσοδος είναι ελεύθερη.
Επιστημονική υπεύθυνη του προγράμματος και ομιλήτρια, είναι η κυρία Νέλη Βυζαντιάδου, πιστοποιημένη εκπαιδεύτρια, επόπτρια και ψυχοθεραπεύτρια ενηλίκων.
Ακολουθήστε μας στο Facebook
Δεν υπάρχουν σχόλια