Εορταστική Συνάντηση Χορωδιών στην Καλαμαριά
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi37fR8mqEiU24FkJCzYoWW7f_zzpB-1mzjke3Da4HZ2HlNsxCMRxP-BXg-uIVq1QLAfWgOoXquiv2fnBE8Qao1um8F2kb2UemJxfgwiFTGMwJXiue_oeNpd3xCOTWwiQnoDjsQmwNTSzzk/s400/Sinantisi_Xorodiwn.jpg)
Οι Παιδικές χορωδίες του Ι.Ν. Τιμίου Προδρόμου Γαλήνης Ωραιοκάστρου & Αγίου Ιωάννου Χρυσοστόμου Θεσσαλονίκης, η Νεανική Χορωδία Πολιτιστικού Συλλόγου Μεγάλης Παναγίας Χαλκιδικής, η Χορωδία Δημοτικού Ωδείου Γιαννιτσών και η Μικτή χορωδία Δήμου Καλαμαριάς θα συναντηθούν επί σκηνής και θα τραγουδήσουν αγαπημένα κάλαντα, ύμνους και χριστουγεννιάτικα τραγούδια, ταξιδεύοντας το κοινό στο πνεύμα των Χριστουγέννων και της αγάπης.
Η είσοδος είναι ελεύθερη, με αριθμημένα δελτία. Η παραλαβή θα γίνεται από το Τμήμα Πολιτισμού (Κομνηνών 60 – πεζόδρομος Καλαμαριάς)
Ακολουθήστε μας στο Facebook
Δεν υπάρχουν σχόλια