SANTA WALK - Περπατάμε για καλό σκοπό
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi80KM_HpJwisEM-9pskP5ePHSFBCj3wm3LsTvdYpPIKHzZucsXWX6qZzkFB2jEtzCMluNZ-3A_O9GHtsWZa0lToH9eTRclM2hUeUiwcxLxxG0Bzvqg0KEUi3oRu1W4Ole_HRJb9NWKHSw7/s320/78147764_1468034580014850_22292967620345856_o.jpg)
Με εκκίνηση από την πλατεία Κ. Τσομπάνογλου στη Δημοτική Κοινότητα Μενεμένης στις 19.00 θα διεξαχθεί μία «βόλτα» 1 χιλιομέτρου που θα τερματίσει στην Οδό Μ. Αλεξάνδρου με Παπαφλέσσα στην Δημοτική Κοινότητα Αμπελοκήπων. Θα ακολουθήσει συναυλία με έντεχνο λαϊκό πρόγραμμα από τετραμελή ορχήστρα και το Γιώργο Φανάρα.
Αντίτιμο συμμετοχής 1 λίτρο ελαιόλαδο κατά άτομο προαιρετικά. Θα δοθούν σε όλους τους συμμετέχοντες αγιοβασιλιάτικα σκουφιά και σφυρίχτρες.
Ακολουθήστε μας στο Facebook
Δεν υπάρχουν σχόλια