Προγράμματα εκμάθησης παραδοσιακών χορών στον Δημο Κορδελιού Ευόσμου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhALfnT_vSWaIjqiA2TwgukIiCSHzxjJnriZSXLU0YM1aCfsUru_QuTR2iL063f1-gkjZJ-sRnK_vVC1to9GwnNweFnJbz_q7iYkjqfUXF1GqQdTthvBJgbUU9W3LdLvlCM9aKISZwbPuDE/s320/82757365_2892453430982085_2166667029233270784_o.jpg)
Σύμφωνα με την έμπειρη Εκπαιδεύτρια Γυμνάστρια κ. Θεοδώρα Ταντσοπούλου στόχος του προγράμματος είναι εμβόλιμα με την εκμάθηση των παραδοσιακών χορών να γίνονται και κάποιες χρήσιμες ασκήσεις εκγύμνασης σώματος – για υγεία και ευεξία- που όλοι έχουμε ανάγκη!
Οι εγγραφές πραγματοποιούνται στα Γραφεία της ΔΗΚΕΚΕ στο πρώην Δημαρχείο Ελευθερίου Κορδελιού (οδός Εθνικής Αντιστάσεως 56, 3ος όροφος). Πληροφορίες στο τηλέφωνο: 2310 767 659
Ακολουθήστε μας στο Facebook
Δεν υπάρχουν σχόλια