Κλήδονας 2024 στο Ελευθέριο Κορδελιό
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f552.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f3bb.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
Γλέντι και χορός περιμένει τους κατοίκους του Ελευθερίου Κορδελιού, στη δυτική Θεσσαλονίκη, στις εκδηλώσεις «Κλήδονας 2024» που διοργανώνει ο Σύλλογος Σμυρναίων Μικρασιατών Ελευθερίου Κορδελιού “Η Αγία Φωτεινή”.
Οι εκδηλώσεις θα γίνουν το διήμερο 17 και 18 Ιουνίου στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Ελευθερίου Κορδελιού με ώρα έναρξης στις 8 το βράδυ.
Δεν υπάρχουν σχόλια