![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjV8J5Jq_S7xRHiiB2Q6HhUVPZGunfmiXX7rUs0lXLIburkmWGFkh6EPujQNoZRAH_nmaK4QWrc4LY_bC9Xfdvk1KfvSW8HvuSiNUDMLYuABa6zc7HONZrPBeOpZSDsjSj2IBoaDsQ9YVRN/s400/191217-%25CE%259C%25CE%25B9%25CE%25B1-%25CE%25B1%25CE%25B3%25CE%25BA%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25B9%25CE%25AC-%25CE%25B3%25CE%25B9%25CE%25B1-%25CF%2584%25CE%25BF%25CF%2585%25CF%2582-%25CE%25B1%25CE%25B3%25CE%25B3%25CE%25AD%25CE%25BB%25CE%25BF%25CF%2585%25CF%2582-%25CE%2591%25CF%2586%25CE%25AF%25CF%2583%25CE%25B1.jpg)
Ο Τομέας Κοινωνικής Αλληλεγγύης της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας και ο Δήμος Παύλου Μελά σας προσκαλούν στη Χριστουγεννιάτικη συναυλία «Μια αγκαλιά για τους Αγγέλους» αφιερωμένη στα παιδιά των Κοινωνικών Δομών και ιδρυμάτων της Περιφέρειας, την
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 στις 11:00 π.μ. στη Μονή Λαζαριστών, αίθουσα Σωκράτης Καραντινός.
Στο τέλος της εκδήλωσης θα δοθούν δώρα και γλυκά σε όλα τα παιδιά.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Ακολουθήστε μας στο Facebook
Δεν υπάρχουν σχόλια